Kampanya Bulucu

Media Market’te Turkcell İşbirliği ile 340 TL’lik Avantaj

Media Market ile Turkcell’in ortak olarak başlatmış olduğu bir kampanya hem teknoloji severleri, hem de numarasını Turkcell’e taşıyacak olanları oldukça sevindirdi. Bu kampanya kapsamında toplam 340 TL’lik bir avantaj elde etmeniz oldukça mümkün. Eğer 8 Ekim’e kadar gnctrkcll’e geçerseniz, mediamarkt.com.tr adresinden yapacağınız online alışverişlerde 100 TL’lik bir indirim elde edeceksiniz. Ayrıca 6 ay süresince her ay 40 TL’den toplamda 240 TL ücretsiz dakika, internet ve SMS kazanıyorsunuz. Böylece toplamda 240 TL’lik bir avantajı sağlayabiliyorsunuz.

Bu kampanyadan sadece 8 Ekim’e kadar numarasını Turkcell bireysel ön ödemeli ve ya bireysel faturalı hatlara taşıyan 25 yaşının altında ki kişilerde geçerli olacaktır. Geçiş yapmış olduğunuzda size bir kod gönderilecek. Bu kod ile mediamarkt.com’dan yapacağınız alışverişlerde indirimlerden yararlanabileceksiniz. Yapmış olduğunuz alışveriş eğer 250 ile 500 arasında ise 25 TL indirim, 500 ile 1000 arasında ise 50 TL indirim. 1000 TL ve üzeri için 100 TL indirimden bu kod ile yararlanabileceksiniz.

Mediamarkt.com’dan alışveriş yapmış olduğunuz zamandan itibaren en geç bir hafta içerisinde kullanabileceğiniz internet, dakika ve SMS’ler hattınıza tanımlanmış olacaktır. Hattınıza tanımlanacak olan bedava 40 TL, 6 ay boyunca her ay hattınıza yüklenir ve 30 günde bir yenilenir. Bu TL sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.

Turkcell Media Market Kampanyasının tüm detayları aşağıdadır:

Kampanyadan 15 Eylül – 8 Ekim 2014 tarihleri arasında numarasını Turkcell bireysel ön ödemeli ya da bireysel faturalıya taşıyan 25 yaş altı aboneler yararlanabilirler. Kullanıcılar, kendilerine iletilen kod ile Mediamarkt.com.tr den yapacakları alışverişler için 250 – 499 TL arasındaki alışverişlerinde 25 TL, 500 – 999 TL arasındaki alışverişlerinde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL indirim kazanır. İletilen kod ile Mediamarkt.com.tr den yapılan alışveriş sonrası en geç 1 hafta içerisinde, kullanıcıların hatlarına dakika, SMS ve internet için kullanabilecekleri TL tanımlanır. Kullanıcılar tanımlanacak TL tutarları; 250 – 499 TL arasındaki alışverişleri için 10 TL, 500 – 999 TL arasındaki alışverişleri için 20 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişleri için 40 TL’dir. Tanımlanan TL’ler ön ödemeli hatlar için, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenir ve 30 gün boyunca geçerlidir; faturalı hatlar için aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenir ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerlidir. Dakika, SMS ve internet hakları yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kullanıcılar, ön ödemeli ve faturalı hatlarda konuşma için 10 krş/dakika ve SMS için 1 krş/adet; internet için ise ön ödemeli hatlarda 0,001953TL/100KB, faturalı hatlarda 0,00001953TL/1KB ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilecektir. Paketindeki hakları bitiren kullanıcılar, bulundukları tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilirler. Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ön ödemeli hatlarda 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez. Faturalı hatlarda bir sonraki ayın aynı gününe kadar kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Kullanıcılar kodlardan yalnızca 1 kez yararlanabilirler. Kampanyadan halihazırda faydalanmakta olan kullanıcılar tekrar yararlanamazlar. Kampanya Mediamarkt.com.tr’nin belirlediği stoklarla sınırlıdır. Detaylar gnctrkcll.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.