Kampanya Bulucu

Maxsimum’dan Morhipo.com’da 25 TL İndirim

Kampanya 8 Eylül’de başladı; bitiş tarihi ise 21 Eylül.  Buna göre İş Bankası kredi kartlarında olan Maximum Kart ya da Maximiles ile www.morhipo.com ‘ da yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 25 TL indirim var.

Bu kampanyaya katılmak için SMS atıp ayrıca para ödemenize de gerek yol; yalnızca İş Bankasının internet şubesini kullanıyor olmanız yeterli. İnternet şubesine giriş yaptığınız takdirde Morhipo kampanyasına katılıp katılmadığınızı sunan bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda “İstiyorum” butonuna bastığınız takdirde kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız. Hızlı, pratik ve en önemlisi ek ücret ödemesi olmadan.

İnternet şubesine girip kampanya katılımını sağladıktan sonra size bir referans numarası verilmektedir. Bu referans numarasını Morhipo’da alışverişinizi  tamamladıktan sonra kullanacaksınız. Aldığınız ürünleri satın almak için “Sepetim” bölümüne girdiğinizde bu kısımda bulunan “Hediye Çeki Numarası” bölümüne sahip olduğunuz referans numarasını girerek 100 TL alışverişinizden 25 TL indirim sağlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli nokta ise Morhipo’dan yaptığınız alışverişinizde mutlaka hediye çeki kısmına sahip olduğunuz referans numarasını girmek; aksi takdirde bu kampanyadan faydalanamazsınız.

 

Kampanya Detayı:

  • Kampanya referans numarası 8 Eylül – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında İnternet Şubesi’nden alınabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak öğrenilebilir.
  • Referans numarası kullanarak www.morhipo.com ‘dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli sezon alışverişinizde anında 25 TL indirimden faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya referans numarası tek siparişte kullanılabilir.
  • İnternet Şubesi’nden alınan referans numarası, morhipo.com internet sitesinde “Sepetim” seçeneğinde görünen “Hediye Çeki numarası” alanına yazılarak kullanabilmektedir.
  • Kampanya Özel İndirim Kulübü’nde geçerli değildir.
  • Referans numarası 15 Ekim 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya kozmetik ve elektronik ürünleri dâhil değildir.
  • Kampanya diğer çek, promosyon ve indirimlerle birleştirilemez.
  • İş Bankası ve Morhipo kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.