Kampanya Bulucu

Maximumile Mediamarkt’dan 100 TL Maxi Puan

Maximum ve Madiamark ortaklığı ile müşterilerin cebine iyi gelecek bir kampanya başladı. Bu kampanya kapsamında 100 TL’ye kadar Maxi Puan kazanabileceksiniz. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Maximum Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Maximum mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Daha sonra kampanyalar bölümündeki “Mediamarkt.com.tr’de 100 TL MaxiPuan!” adlı kampanyanın altındaki “KATIL”butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Maximum mobili indirmek için bu linke de tıklayabilirsiniz maximum.com.tr/indir. Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi puanları Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Mediamarkt.com.tr’den 11Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 1000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL MaxiPuan kazanacaksınız.  Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir ?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi kampanya 11 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bununla beraber kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanların son kullanım tarihi 31 Ocak 2017’dir. 31 Ocak 2017 son kullanım gününe dahildir. 1 Şubat 2017’de verilen Maxi Puanlar sizden geri alınacaktır. Geri alınan puanları müşterinin geri talep etme şansı yoktur.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır
  • Aidatsız kredi kartı ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır.
  • Bununla beraber şirket kartları ve vadematik kartlarıda kampanyaya dahil olmayacaktır.
  • Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye İş Bankası  ya da Maximum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.