Maximum'dan Artı 3 Taksit Arçelik Kampanyası | Kampanya Bulucu

Maximum’dan Artı 3 Taksit Arçelik Kampanyası

Maximum’dan Artı 3 Taksit Arçelik Kampanyası

Arçelik bayilerinden almanız gereken bir takım ihtiyaçlar var ise, Bu Nisan ayı bunun için en doğru zaman olabilir. Çünkü Maximum kampanyaları ile mevcut taksite +3 taksit daha yapılacak ve bu şekilde 9 taksit fırsatından yararlanabileceksiniz.

Kampanyanın Avantajları Neler ?


Arçelik’ten yapacak olduğunuz 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde büyük avantaj! Maximum Karta özel kampanyada Arçelik’den 2,3,4,5,6 taksitli herhangi bir üründe +3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında azami vade 9 taksittir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir ? 

Kampanyadan Ziraat Maximum Kart sahipleri için de geçerlidir. Ayrıca Maximiles ile yapılan alışverişlerde dahildir. Şirket kredi kartları, Maximum aidatsız kartlar, İş’te üniversiteli aidatsız kredi kartları ve Maximum fırsat işlemleri dahil değildir. Kampanya sadece Maximum üye Arçelik bayilerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Arçelik mağazalarından en az 100 TL’lik bir alışveriş yapıp, 2 ile 6 taksit arası taksitli işlemi Maximum POS cihazı ile yaptığınızda +3 taksit teklfi otomatik olarak gelecektir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu Arçelik kampanyaları sadece 1 Mart ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka alışverişini yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile Kaç Taksit Kullanabilirim?

Yapılan yasal düzenlemeler ile beyaz eşya alışverişlerine yapılabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir. Yasal olarak 9’dan daha fazla taksit yapılamaz. Bu nedenle kampanyanın da sunabileceği en fazla taksit sayısı 9’dur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ