MAximum'dan Altincicadde.com'da 75 TL'ye Varan MaxiPuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

MAximum’dan Altincicadde.com’da 75 TL’ye Varan MaxiPuan!

Maximum’dan Maxi Puan yağmuru dönemi başladı. Bu dönemde bir çok Maximum kampanyası ile Maxi Puan cüzdanınızı doldurabilirsiniz. Maximum’un bu kampanyası kapsamında Altincicadde.com üzerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin ya da taksitli 500 TL ya da daha üzeri ilk alışverişinize 50 TL Maxi Puan, 1250 TL ya da daha üzeri  peşin ya da taksitli alışverişinize 75 TL Maxi Puan kazanacaksınız.

Kampanyaya katılımı alış verişlerinizden önce ya da daha sonra yapabilirsiniz. Kampanyaya katılımlar 3 farklı şekilde gerçekleştirilebilir. İlk öncelikle Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılımınız gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasına sahip olmayan müşteriler, . Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaparak uygulamaya girin. Daha sonra “MAximum’dan Altincicadde.com’da 75 TL’ye Varan MaxiPuan!” Kampanyasının altındaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

2. olarak kampanyaya katılmak için, SMS göndererek kampanyaya katılmak için ALTINCICADDE yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

3. olarak kampanya katılmak için, Maximum.com’da kampanyalar sayfasında bulunan “MAximum’dan Altincicadde.com’da 75 TL’ye Varan MaxiPuan!” kampanyasına tıklayın. Daha sonra kampanya katılım sayfası açılacak. Bu sayfada bulunan kampanya “Katıl” butonuna tıkladıktan sonra karışınıza gelen katılım formunu doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Şubat 2018 ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında girerek Kampanyadan faydalanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanya katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
 • Maximum kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Maximum’un tüm hakları saklıdır.
 • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Maximum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • • Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
  • Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
  • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
 • Kampanyaya SMS ile katılım tüm operatörler üzerinden 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • İptal ve iade söz konusu olduğunda hesap ekstrenize kullandığınız Chip paralar borç olarak yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.