Kampanya Bulucu

Maximum Mobil’e Özel www.lastik.com.tr‘de 50 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Mobil’e Özel www.lastik.com.tr‘de 50 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyaya başvurusunu yapan kişiler www.lastik.com.tr sitesi üzerinde geçerli olacak olan 50 TL değerinde indirim fırsatı kazanma fırsatını yakalayacaktır. Bununla birlikte 2 ila 9 taksit arasında yapacağınız işlemlere de ilave 3 taksit avantajı da sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 20 Mart ve 10 Nisan 2017 tarihleri arasında Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanya başvurusunu yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk olarak cep telefonuna Maximum Mobil uygulamasını indirmeleri ve ardından bu kampanya bölümünde yer alan “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım talebini iletmesi gerekmektedir. Kampanyaya bu şekilde katılım sağlayan kişilere, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaraları üzerinden tek kullanımlık bir indirim kodu iletilecektir. Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz bu indirim kodunun www.lastik.com.tr sitesi üzerinde yer alan HEDİYE ÇEKİ bölümüne girilmesi gerekmektedir. Bahsi geçen indirim kodunun girilmesinin ardından indirim doğrudan sepete uygulanacaktır. Aynı sepette birden fazla indirim ya da farklı bir kodun kullanılması mümkün değildir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında sunulacak olan indirim kodu 25.000 adet ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası baz alınarak hazırlanmış olduğu için kampanya kapsamında her bir müşteri yalnızca bir kez indirim kodu kullanabilecek ve bu nedenle de yalnızca bir kez indirimden yararlanabilecektir. Bununla birlikte kampanya kapsamında kullanılacak olan indirim kodlarını ardından siparişin iptalinin ya da iadesinin gerçekleşmesi halinde kod tekrar aktif hale getirilerek kullanılamayacaktır. Bir kez kullanılan indirim kodu ne olursa olsun işlevini yitirmiştir. Bununla birlikte aynı sepette birden fazla indirim kodunun kullanılması da mümkün değildir.

Kazandığım İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazandığınız indirim kodunu 30 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir.

Kazandığım İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kazandığınız 50 TL değerindeki indirim kodunu www.lastik.com.tr sitesi üzerinden Maximum özelliğine sahip olan kredi kartları ile tek seferde yapacağınız taksitli ya da peşin olarak yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanmanız mümkündür.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında lastik.com.tr sitesi üzerinde yer alan diğer kampanya ve indirimler birlikte kullanılabilir.

Kampanyaya Maximum özelliğine sahip olan kredi kartları ile Maximiles ve Mercedes Card dahil edilmiştir.

Kampanyaya Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart ve Maximum Fırsat kartları dahil edilmemiştir.

Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Ürün gruplarında kullanılacak olan taksit sayısı 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 numaralı Resmi Gazete’de BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurumu tarafından yayımlanmış olan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik ele alınarak belirlenmektedir.

İş Bankası ve Lastik.com.tr sitesi önceden haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme, kampanyanın süresini, kampanyanın kapsamını değiştirme ya da kampanyaya tamamen durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.