Kampanya Bulucu

Maximum Mobil’e Özel Giyim ve Market Alışverişinize 25 TL Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Mobil’e Özel Giyim ve Market Alışverişinize 25 TL Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum Mobil üzerinden kampanyaya dahil olan ve Maximum anlaşmalı olan market ya da giyim sektöründe yer alan iş yerlerinden farklı günlerde ve tek seferde Maximum POS cihazı üzerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri 3. alışverişinizde 25 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 7 Ağustos ve 24 Ağustos 2017 tarihleri arasında giyim ya da market sektöründen alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler kampanya tarihleri içinde gerek alışveriş yapmadan önce gerek ise alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya dahil olabilmek için aşağıda yer alan yolu kullanabilir.

Bu kampanya yalnızca Maximum Mobil uygulamasına özel olarak düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri Maximum resmi internet sitesi ya da akıllı cep telefonları ya da tabletlerde yer alan uygulama marketleri üzerinden Maximum Mobil uygulamasını indirmeli ve uygulamaya giriş yaptıktan sonra Kampanyalar bölümüne gelmeli ve hemen ardından da ilgili kampanya sayfasına giriş yaparak burada yer alan KATIL butonuna tıklamalıdır. Bu şekilde bireyler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Türkiye İş Bankası Bireysel Bankamatik kartları ve Türkiye İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan İş’te Üniversiteli, Maximiles, Mercedes Card ve Maximum kredi kartlarından birini kullanarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

 

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Maxi Puan’lar kampanya sona erdikten sonra 7 iş günü içinde kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puan’ları 17 Eylül 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Maxi Puan’lar 18 Eylül 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kampanya kapsamında alışveriş yapmış ve ödül kazanmış olduğunuz kredi ya da banka kartından tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kapsamında en fazla 25 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Maximum Fırsat ve Maximum Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları alışverişi mutlak surette Maximum POS cihazı kullanarak yapması gerekir.

Maximum üyesi giyim sektöründe yer alan iş yerlerinden yapılacak olan taksitli ya da peşin işlemler kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyaya yalnızca 100 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyaya yalnızca Maximum Mobil üzerinden katılmak mümkün.

 

Türkiye İş Bankası kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.