Kampanya Bulucu

Maximum Mobile Özel Giyim Ve Kozmetik Alışverişlerine 25 TL Maxipuan!

İş Bankasından maximum mobil kullanıcılarına özel düzenlenmiş bir kampanya daha. Üstelik bu kampanyada herhangi bir mağaza sınırlandırması yok. Bu kampanya sayesinde kadınların en büyük zaafı olan giyim ve kozmetik alışverişlerinizde 25 TL maxipuan kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Böylece alışverişinizi daha keyifli ve hesaplı hale getirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken şey Maximum üye iş yerlerinden giyim ve kozmetik kategorisinde alışveriş yapmak! Bu yazımızda İş Bankası Maximum mobil kullanıcılarının yararlanabileceği, harcadıkça kazanmanızı sağlayan maxipuan kampanyasından bahsettik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

 • Kampanya kapsamında, kampanyanın tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik mağazalarından, 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 25 TL maxipuan kazanabilirsiniz.
 • Bu alışverişin tek seferde ve farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan ve aynı gün içinde yapılan ikinci alışveriş kampanyaya dahil edilmez.
 • Kazandığınız maxipuanlar 01.11.2017 tarihinde işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir ve bu maxipuanları 13.11.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.
 • 14.11.2017 tarihinde kazandığınız maxipunlar geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Bir müşteri en fazla 25 TL maxipuan kazanabilir ve en fazla bir kere kampanyaya katılabilir.
 • Alışverişinizi peşin de yapsanız taksitli de yapsanız kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Bu kampanyadan yalnızca Maximum mobil kullanıcıları yararlanabilir.
 • Hizmeti ilgili firma sağlayacaktır. Hizmetin sağlanması sırasında ortaya çıkabilecek problemlerden İş Bankası sorumlu değildir.
 • İş Bankasının kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 7.10.2017 tarihinde başlayan ve 24.10.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır. Maxipuan kampanyasından bu tarihler arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için, öncelikle Maximum mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, uygulamada yer alan Kampanyalar bölümünün altında yazımıza konu olan kampanyanın sayfası vardır. Bu sayfada yer alan “KATIL” butonuna tıkladıktan sonra kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olur. Kampanyaya katılımınızı ister alışverişinizden önce, ister alışverişinizden sonra yapabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi İşlemler Dahildir?

İş Bankası Maximum kredi kartları ve İş Bankası bankamatik kampanyalarıyla yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır. Maximum, Mercedes card, Maximiles ve İş’te üniversiteli maximum özellikli kredi kartları arasındadır. Bu kartlardan herhangi biri ile yaptığınız alışveriş kampanya kapsamında sayılır.

Kampanyaya Hangi İşlemler Dahil Değildir?

 • Bu kampanyaya, şirket kredi kartı, Ziraat maximum kartlar, aidatsız kartlar ve vadematik kart ile yaptığınız alışverişler dahil değildir.
 • Eğer alışverişinizi maxipuan veya Maximum fırsat kullanarak yaparsanız kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Aynı zamanda, alışverişin maximum özellikli pos cihazından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsanız bile kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.
 • Eğer yaptığınız alışverişi iptal veya geri iade ederseniz, kampanyaya katılımınız da iptal edilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.