Kampanya Bulucu

Maximum Mobil’den hmstatil.com’da % 10 İndirim Ayrıcalığı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Mobil’den hmstatil.com’da % 10 İndirim Ayrıcalığı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılacak olan kişiler hmstatil.com sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde %10 oranında indirim kazanacaktır. Bununla birlikte indirim kodundan faydalanmak isteyen kişilerin hmstatil.com sitesi üzerinden ya da 444 5 467 numaralı Çağrı Merkezini kullanarak kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak kendi adına ve tek seferde yurt içi ya da Kıbrıs otelleri ile zincir otellerden 1.000 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışveriş yapması halinde bu indirimden yararlanması mümkündür.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihlerinde ilgili işlemleri yerine getirmesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Maximum Mobil uygulamasını akıllı market ya da Maximum resmi internet sitesi üzerinden cep telefonuna indirmesi ve daha sonra uygulamaya giriş yaparak Kampanyalar bölümüne gelmesi ve ilgili kampanya sayfasında yer alan KATIL butonuna basması gerekir. Kampanyaya katılım gösterilmesinin ardından banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasına kısa mesaj yolu ile indirim kodu yollanacaktır.

İndirim Kodundan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyaya katılım göstererek indirim kodu kazanan kişilerin hmstatil.com sitesi üzerinden ya da 444 5 467 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden yurt içi ve Kıbrıs otelleri ile zincir otellerden tek seferde ve münferit rezervasyon yaparak 1.000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli işlemler yapması gerekir. Hmstatil resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan satın alma işlemlerinde indirim kodunun kullanılabilmesi için satın alma sayfasında yer alan kupon / indirim bilgileri alanına indirim kodunu yazmalı ve Hesapla butonuna basmalısınız. Bununla birlikte 444 5 467 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden yapılacak olan rezervasyon işlemlerinde referans kodu ile indirimli rezervasyon yapmanız mümkündür.

İndirim Kodunu Hangi Tarihe Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirim kodunu 10 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmadığınız takdirde bu kod geçerliliğini otomatik bir şekilde yitirir. Bununla birlikte yapılacak olan rezervasyonlar için belirlenmiş olan son tarih 31 Aralık 2017’dir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, Mercedes Card, Maximiles ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanya öncesinde yapılmış olan rezervasyonlardan geriye dönük bir şekilde fayda kazanılması mümkün değildir.

Bankamatik Kartları, Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik Kart ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya yurt dışı oteller, yurt dışı turlar, kültür turları, uçak bileti, gemi turları ve transfer alışverişleri dahil edilmemiştir.

Türkiye İş Bankası kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.