Kampanya Bulucu

Maximum Mobil Öde Geç ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Mobil Öde Geç ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartları kullanılarak Mobil Öde Geç ile anlaşması olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil Öde Geç kullanılarak yapılacak olan dizel ya da benzin yakıt harcamalarında anında %3 oranında indirim kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 4 Ağustos ve 14 Kasım tarihleri arasında benzin ya da akaryakıt alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilave olarak yapması gereken herhangi bir şey olmamak ile birlikte yapılması gereken tek şey kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartları kullanılarak Mobil Öde Geç ile anlaşması olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil Öde Geç kullanılarak yapılacak olan dizel ya da benzin yakıt harcaması yapmak olur!

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Mercedes Card, Maximiles ve Maximum kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

İndirim Nasıl Uygulanır?

Kampanya kapsamında sunulmuş olan %3 oranında indirim dizel ya da benzin yakıt birim fiyatı üzerinden hesap edilir. Mobil Öde Geç işleminin başlatılmasının ardından akaryakıt litre satış fiyatı üzerinden %3 oranında düşülecek ve satış yeni litre fiyatı üzerinden yapılacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanya tarihleri dahilinde yapacakları her Maximum Öde Geç işleminde yakıt birim fiyatı üzerinden hesaplanma koşulu ile en fazla %3 oranında indirim kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları harcamaları Maximum Mobil Öde Geç kullanarak yapması gerekmekte olup, uygulama üzerinden yapılmayacak olan Öde Geç harcamaları kampanyaya dahil edilmez.

Maximum Mobil Öde Geç sadece dizel ve benzin yakıt alımlarında sizlere indirim olarak geri dönüş sağlar.

Üye iş yerlerinde kampanya ile ilgili meydana gelecek olan hatalı işlem ya da bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu tutulamaz.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamaz.

Şirket Kredi Kartı ve Vadematik kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanyaya dahil edilmiş olan üye iş yerlerine Maximum resmi internet sayfasında yer alan Mobil Öde Geç İş Yerleri adlı dosyası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi ve Türkiye İş Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereksinimi duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da yalnızca bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.