Kampanya Bulucu

Maximum Mayıs Ayı Arçelik Kampanyası

            Maximum kredi kartı Arçelik bayileri için birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Bu Mayıs ayı için kampanya bir defa daha başladı. Çünkü Maximum kampanyaları ile mevcut taksite +3 taksit daha yapılacak ve bu şekilde 9 taksit fırsatından yararlanabileceksiniz.

Kampanyanın Avantajları Neler ?

Kampanya ileArçelik’ten yapacak olduğunuz 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde büyük avantaj! Maximum Karta özel kampanyada Arçelik’den 2,3,4,5,6 taksitli herhangi bir üründe +3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında azami vade 9 taksittir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir ? 

Bu Arçelik kampanyaları Ziraat Maximum Kart sahipleri için de geçerlidir. Ayrıca Maximiles ile yapılan alışverişlerde dahildir. Şirket kredi kartları, Maximum aidatsız kartlar, İş’te üniversiteli aidatsız kredi kartları ve Maximum fırsat işlemleri dahil değildir. Kampanya sadece Maximum üye Arçelik bayilerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Arçelik mağazalarından en az 100 TL’lik bir alışveriş yapıp, 2 ile 6 taksit arası taksitli işlemi Maximum POS cihazı ile yaptığınızda +3 taksit teklfi otomatik olarak gelecektir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece 1 Mayıs ile 31 Mayıs2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka alışverişini yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile Kaç Taksit Kullanabilirim?

Son zamanlarda yapılan yasal düzenlemeler ile beyaz eşya alışverişlerine yapılabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir. Yasal olarak 9’dan daha fazla taksit yapılamaz. Bu nedenle kampanyanın da sunabileceği en fazla taksit sayısı 9’dur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.