Maximum Market Alışverişlerinize Özel MaxiPuan | Kampanya Bulucu

Maximum Market Alışverişlerinize Özel MaxiPuan

Maximum’dan Maxi Puan kampanyası bu kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından 24-26 Kasım 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinize 15 TL MaxiPuan kazanacaksınız. Bu Maxi Puanları tüm Maximum üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Maxi Puanlar kullanım tarihleri boyunca biriktirilerek nakit olarak kullanılabilir. Ancak nakit olarak çekilemez. Kampanyaya katılımı alışverişlerden önce ya da sonra yapabilirsiniz. Ancak kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yapmalısınız. Kampanyaya Maximum Mobil üzerinden katılmanız gerekiyor. Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindenki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra kampanyalar seçeneğindeki “Market Alışverişlerinizde 15 TL MaxiPuan!” kampanyasına tıklayıp katıl butonuna basarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

24 Kasım 2017 tarihi ile 26 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında yapılan alışverişler kampanya kapsamında olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına girmez.

Kampayaya Dahil Olan Kredi Kartlar Hangileridir?

Maximum,MercedesCard,Maximiles,İş’te Üniversiteli,İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları kampanya kapsamında kredi kartlarıdır. Bunun dışındaki kredi kartlar kampanya dahilinde değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya dahilinde olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanlar 1 Aralık 2017 tarihide kampanya katılım koşullarını gerçekleştirmiş müşterilerin kartlarına yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanım tarihi 12 Aralık 2017’dir. Bu tarihte kampanyaya dahildir. Bu tarihten sonra kullanılmayan Maxi Puanlar geri alınacaktır.
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ