Maximum Kart'tan Yeni Yıl Kampanyası: Hediye 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Yeni Yıl Kampanyası: Hediye 100 TL Maxipuan

Maximum Kart’tan Yeni Yıl Kampanyası: Hediye 100 TL Maxipuan

Kredi kartlarının yapmış oldukları yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de Maximum kredi kartından geldi. Şimdi Maximum kampanyaları ile belirli sektörlerde yapacağınız alışverişlerden 100 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilme fırsatınız olacak.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında belirtilen sektörlerde yapacağınız tüm 100 TL ve üzerinde ki harcamadan 10 TL Maxipuan kazanacaksınız. Kampanya süresi boyunca bu şekilde toplamda 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik taksit fırsatlarından da yararlanmaya devam edersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Maximum kredi kartlarının yanı sıra MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ek kartlar da asıl kartlara dahildir ve yapılacak alışverişler asıl karta dahil olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirli sektörlerde Maximum üyesi iş yerlerinden yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Bunun için sadece Maximum özellikli POS cihazlarından ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklayarak ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı atarak kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp bir boşluk bırakıp, kartınızın numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, sonra da alışveriş yaprak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ