Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Teknosa’ya Özel 50 TL Maxipuan Fırsatı

Maximum kredi kartı siz alışveriş yaptıkça size kazandırmaya devam ediyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerde 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm ürün ve kategorilerde de geçerlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak tek seferde 500 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmanız durumunda 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya hem internet sitesinden, hem de diğer Teknosa Mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarında geçerlidir. Diğer Aidatsız kredi kartları, bankamatik, kartları, Ticari kredi kartları vs. bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişlerde de kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım alışverişten önce yapılacak kayıt ile sağlanacaktır. Kayıt olduktan sonra Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden en az 500 TL’lik bir harcama yapılması gerekiyor. Harcamanın tek seferde yapılması ve Maximum kredi kartının kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olurum?

Kampanyaya kayot olmak için www.maximum.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSa yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’e göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Teknosa kampanyalarının en büyük özelliği sürelerinin oldukça kısıtlı olmasıdır. 24 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya için belirlenen son katılım süresi 26 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da harcamayı yaparak kampanyaya katılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.