Maximum Kart'tan Sevgililer Gününe Özel Hilton İstanbul'da Yüzde 10 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Sevgililer Gününe Özel Hilton İstanbul’da Yüzde 10 İndirim

Sevgililer gününde sevgilinize nasıl bir hediye vermeyi planlıyorsunuz? Eğer İstanbul Hilton otelde romantik bir gece planlıyorsanız, Maximum kredi kartı bu planınızda size yardımcı olabilir. Şimdi Maximum kampanyaları ile İstanbul Hilton otel’de yapacağınız rezervasyonlarda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Hilton kampanyaları ile Sevgililer Gününde Maximum kredi kartınız ile Hilton İstanbul Bomonti Cloud 34’te rezervasyon yapmış olduğunuzda ödeyeceğiniz ücret üzerinden %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu sayede romantik gecenizi de indirimli olarak ödemiş olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Maximum kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Bankamatik kartları, şirket kredi kartları Maximum Aidatsız kredi kartları, Vadematik kartları ve İş’te Üniversiteli kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca Maxipuan ile yapılan ödemeler de kampanya kapsamında olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu sevgililer günü kampanyalarına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. 14 Şubat 2016 tarihi için rezervasyon yapıp, Maximum kredi kartı ile ödeyeceğiniz zaman kasada ki görevli manüel olarak indirimi yapacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 14 Şubat 2016 tarihi için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarih için rezervasyon yapmalı ve ödemeyi de Maximum kredi kartı ile yapmalıdır. Başka günler için yapılan rezervasyonlarda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

İndirim Nasıl Yansıyacak?

Kampanya kapsamında yapılacak olan indirim Manüel olarak yapacaktır. Ödemeyi yaparken görevli toplam ücret üzerinden manüel olarak %10 indirim yaparak size hesabı verecektir. Bu sayede kampanya için mesaj atmanıza ya da başka bir kampanya kaydı ya da kodu kullanmanıza gerek yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.