Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Saat&Saat Alışverişlerine Yüzde 20 İndirim

Alışverişi sizin için avantajlı bir hale getiren Maximum kampanyaları, şimdi saat alışverişlerinizde size bir fırsat sunuyor. Saat&Saat kampanyaları ile www.saatvesaat.com internet sitesinden alışveriş yapmış olduğunuzda bu kampanyadan yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantajlar Neler?

Maximum kredi kartınız ile Saat&Saat internet sitesinden tek seferde yapacağınız alışverişlerde 500 TL ve daha yukarı alışveriş yapmış olduğunuzda Cinemaximum’larda geçerli olacak çift kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz. Ayrıca sezon alışverişlerinin tamamında %20 indirim uygulanacaktır. Bunların da yanında 100 TL ve daha üstü alışverişlerde de 2 ile 5 taksit arası alışverişlere ek olarak 4 taksit daha kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir katılım koşulu bulunmuyor. Bu nedenle SMS katılımına da gerek yok. Kredi kartınız ile alışverişleri gerçekleştirmiş olduğunuz anda kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz.

Kampanya Hangi Mağaza ve Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece www.saatvesaat.com adlı internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Diğer mağaza ve satış kanalları kampanya kapsamının dışındadır. Cinemaximum için yapılan 500 TL’lik harcama tüm ürün kategorilerinde geçerlidir, fakat %20 indirim sadece yeni sezon ürünler için geçerli olacak.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Mayıs ayına özel olarak başlatıldı. Bu nedenle 1 Mayıs’ta başladı ve 31 Mayıs 2015’de sona erecek. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Başlayan bu kampanya müşteri bazlı olarak kurgulanmıştır ve kart sayısı baz alınmaz. Yani herkes kredi kartı sayısının önemi olmadan bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.

Kazandığım Sinema Biletini Ne Zaman nerede Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında size verilecek olan çift kişilik bilet yıl sonuna kadar tüm Cinemaximum gişelerinde geçerlidir. 31 Aralık 2015 tarihine kadar istediğiniz günve seansta, istediğiniz Cinemaximum sinemalarında kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.