Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan MTV Ödemelerine 3 Taksit Kampanyası

MTV kampanyalarının klasik bir örneği de Maximum kredi kartından geldi. Şimdi Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemiş olduğunuzda bunu 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya için belirlenen aralıkta İş Bankası Maximum Kartınızla İşCep şubesinden, www.isbank.com.tr adresinden veya www.gib.gov.tr adresinden 200 TL ya da daha üzerinde MTV ödemenizi yaptığınızda bunu 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Üstelik Bosch Car Service’lerde de %30 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu iş Bankası kampanyaları sadece İş Bankasına ait Maximum kredi kartlarında geçerli olacaktır. Maximum özelliği olmayan kredi kartları ya da diğer bankalara ait Maximum kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt ya da katılım işlemine gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirtilen kanallardan ödeme yapmış olduğunuzda tek çekim, 2 ya da 3 taksit seçenekleri olacaktır. Bunlardan birini seçerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 1 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemeyi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamının dışında olacaktır ve herhangi bir taksitlendirme yapılmayacaktır.

Bu Kampanyaya Katılmak ücretli Mi?

Bu kampanyadan yararlandığınız için size herhangi bir ücret yansımayacaktır, kampanya tamamen ücretsizdir. Ayrıca taksitler içinde herhangi bir vade farkı alınmayacaktır. İsteyen herkes ücret ödemeye gerek kalmadan kampanyadan faydalanabilir.

Bosch Car Service İndirimi Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya ile verilen indirim 30 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar indirimi kullanmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirimler artık bir daha kullanılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.