Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Migros Toptan Alışverişlerine Özel 25 TL Maxipuan

Yapılan kredi kartları kampanyaları genel olarak perakende alışverişler için geçerli olur. Toptan yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışında tutulur. Fakat bu kez Maximum kampanyaları toptan alışverişler için başladı. Migros Toptan mağazalarından yaptığınız alışverişlerde 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Migros kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Migros Toptan marketlerden Maximum kredi kartınız ile 500 TL veya üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuza 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerliliği için alışverişin peşin yapılmış olması gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasına tüm Maximum ve Maximum üyesi kredi kartlarında geçerlidir. Fakat kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerli olacaktır. Bunun yanı sıra taksitli yapılan alışverişler, Maxipuan ile yapılan alışverişler ve aidatsız kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu market kampanyalarına katılmak için, alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir. Onay mesajı geldikten sonra Maximum kredi kartı ile Migros Toptan marketlerinden Maximum özellikli POS cihazından ödeme yapılması gerekir. Alışveriş tutarının en az 500 TL olması ve peşin ödenmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya bu kampanyanın duyurulduğu www.maximum.com.tr adresinde bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MIGROS yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 4757’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra kampanyaya katılmış olursunuz.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kayıt yaptırmalı ve harcamayı gerçekleştirmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.