Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Market ve Akaryakıt Harcamalarına 25 TL Maxipuan Hediye

Maximum kredi kartının yapmış olduğu klasik akaryakıt ve market kampanyaları bir kere daha başladı. Şimdi bu Maximum kampanyaları ile yapacağınız akaryakıt ve market harcamalarından 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı market ve akaryakıt istasyonlarından 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL Maxipuan kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel Maximum kredi kartlarının tümünde geçerli olacaktır. Bireysel olmayan kredi kartları kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Aidatsız kredi kartları da bu kampanyanın kapsamının dışındadır. Fırsat ya da Maxipuan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişleri yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında 4 defa tek seferde ve farklı günlerde en az 100 TL’lik harcama yapmanız gerekir. Harcamaları yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAMPANYA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 4757’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.