Maximum Kart'tan Markafoni'ye Özel 20 TL'ye Kadar Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Markafoni’ye Özel 20 TL’ye Kadar Maxipuan

Son zamanların yükselen en iyi moda sitelerinden olan Markafoni.com, birçok kesim tarafından sıkı takip edilen sitelerden bir tanesi. Üstelik şimdi yapmış olduğu kampanyalar ile de alışverişlerde kazançlı olmanızı sağlıyor. Maximum kampanyaları ile Markafoni.com’dan yapacağınız alışverişlerden 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Markafoni kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.markafoni.com internet sitesinden Maximiles kredi kartınız ile tek seferde 150 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Eğer Fırsatla uygulaması ile katılırsanız da 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışverişlerin puan ile yapılmaması gerekir ve kredi kartlarının da bireysel olması gerekir. Şirket kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında www.markafoni.com internet sitesinden Maximiles kredi kartınızı kullanarak en az 150 TL’lik alışverişi tek seferde yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyanın ilan edildiği www.maximum.com.tr adresinden, kampanya sayfasında ki “Katıl” butonuna tıklayarak, Fırsatla uygulamasını kullanarak ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MARKAFONİ yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmalılardır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.