Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Londra’da Ulaşım Kampanyası

Temassız özelliğe sahip olan kredi kartlarının Türkiye’de birçok ilde şehir içi toplu ulaşım araçlarında kullanılması oldukça yaygınlaştı. Özellikle yapılan kampanyalar ile bu kullanım oldukça hızlı oldu. Şimdi Maximum kampanyaları ile sadece Türkiye’de değil, yurt dışında bineceğiniz toplu ulaşım araçlarında da aynı kartı kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında temassız özelliğe sahip olan Maximum kredi kartınızı Londra’da otobüs, tren ya da metro gibi toplu ulaşım araçlarında kullanabilirsiniz. Üstelik kampanya ile yapacağınız ilk kullanım ücretsiz olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel tüm Maximum kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kredi kartınızın temassız işlem yapabilme özelliği olmalıdır. Bu özellik olmayan kredi kartlarında kampanya geçerli olmayacaktır. Business kartlar, bankamatik kartlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Londra da kredi kartınızı kullanarak yapacağınız ilk toplu ulaşım aracında kampanyaya otomatik olarak kayıt olursunuz ve ücret kartınıza geri iade edilir. Bunun için bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bir defa kullanım yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan kullanımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

İade Nasıl Yapılacak?

Kampanya tarihi içerisinde yapmış olduğunuz harcamayı takiben 10 işgünü içerisinde ilk ücret kartınızın hesabına geri iade edilecektir. Kampanya kapsamında iade edilecek tutar en fazla 30 TL Maxipuan olacaktır. Daha fazla iade yapılmayacaktır. Yüklenen tutar Maxipuan olarak yüklenecektir. Bu puanı hiçbir zaman sınırlaması olmadan istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.