Maximum Kart'tan Jurasic Land'ta Yüzde 10 indirim Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Jurasic Land’ta Yüzde 10 indirim Kampanyası

Maximum kredi kartı, bu bayramda çocuklar daha fazla eğlenebilsinler diye bayramda geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Şimdi maximum kampanyaları ile Jurasic Land gişelerinden alacağınız tüm biletler %10 indirimli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile maximum kredi kartınız ile Jurasic Land gişelerinden biet almak için yapacağınız harcamalar normal tutarından %10 daha ndirimli olacak. Tüm bayram boyunca devam edecek olan bu kampanya ile amaçlanan şey bayramda çocuklarında daha mutlu olabilmesi.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya maximum kredi kartına sahip tüm bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. İsteyen herkes bu kampanyadan hiçbir kayıt yaptırmaya ya da mesaj göndermeye gerek kalmadan yararlanabilir. Kampanya tüm bireysel Maximum kredi kartlarının katılımına açıktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Sadece Ramazan Bayramı boyunca geçerli olacak olan ve 16 Temmuz’da başlayan bukampanya 19 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında Jurasic Land gişelerinden bilet alarak bu kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacak?

Kampanya sadece Jurasic Land’ta bulunan ve kampanya tarihleri arasında gişelerden yapılan bilet alımlarında geçerli olacaktır. Diğer kanallarla alınan biletler kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca bankamatik ve Vadematik kartları ile yapıan harcamalar, kurumsal kredi kartı ile yapılan harcamalar, puan ile yapılan harcamalar bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir sınır bulunmuyor. Şartları sağlamış oldupunuzda kampanya tarihleri arasında istediğiniz kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile size sunulan indirim başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez ve Maximum bu kampanya da değişiklik yapma ya da kampanyayı bitirme hakkını elinde tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.