Maximum Kart'tan Jolly Tur'a Özel 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Jolly Tur’a Özel 100 TL Maxipuan

Maximum Kart’tan Jolly Tur’a Özel 100 TL Maxipuan

Maximum kredi kartı, tatil için rezervasyon yapacal olan müşterilerine oldukça cazip bir fırsat sunuyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile Jolly Tur’dan rezervasyon yapan müşteriler 100 TL Maxipuan kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu jolly Tur kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartını kullanarak 2.500 TL ya da daha üzeri bir rezervasyon yapılması durumunda 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyonun ya da peşin ya da taksitli olmasının kampanya açısından hiçbir önemi yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Maximum kredi kartlarında ve Maximum ailesi diğer kredi kartlarında geçerlidir. Sadece aidatsız olan kredi kartları, şirket kredi kartları ve Vadematik kartları dahil değildir. Geriye kalan tüm kartlar kampanyadan yararlanabilir. Bankamatik kartları da kampanyaya dahildir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ödeme yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Jolly Tur bürolarından en az 2.500 TL’lik ödeme yapmanız gerekiyor. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Maximum özellikli POS cihazından çekilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne JOLLY yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartınızın son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Nisan tarihinde başlayan bu tatil kampanyaları 5 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, daha sonra da gerekli harcamayı yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ