Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Jolly Tur’a Özel 100 TL Maxipuan!

Eğer şimdiden tatil planları yapıyorsanız, bu tatil kampanyalarına da bir göz atmanız gerekir. Şimdi Maximum kampanyaları ile Jolly Tur’dan yapacağınız ödeme ve rezervasyonlarda 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Jolly Tur kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak 2.000 TL ya da daha üzeri bir tatil ödemesi yapmış olduğunuzda, kampanya kapsamında 100 TL Maxipuan kazanırsınız. Üstelik ödemenin taksitli ya da peşin olmasının kampanya açısından bir önemi yoktur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarında geçerli olacaktır. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar kampanya kapsamındadır. Fakat şirket kredi kartları, aidatsız kredi kartlar, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Bankamatik, Vadematik kartları kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Maximum kredi kartınızı kullanarak, kampanya tarihleri içerisinde tek seferde 2.000 TL veya daha üzeri alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Ödemenin taksitli ya da peşin yapılması kampanya açısından önemli değildir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek kampanya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne JOLLY yazıp, bir boşluk bırakıp, kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

29 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışveriş yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.