Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan İgdaş’a Özel 3 Taksit Kampanyası

Yapacağınız alışverişlerin yanı sıra düzenli fatura ödemelerinde de avantaj sağlayan Maximum kredi kartı birçok kişinin hayatını kolaylaştıracak kampanyalara devam ediyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile İgdaş için yapacağınız ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İgdaş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile İgdaş veznelerinden ya da İgdaş resmi internet sitesinden yapacağınız ödemeleri 3 taksite böldürebilirsiniz. Bunun için sadece ödemenizin 100 TL ya da daha üzerinde olması yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Maximum kredi kartları için geçerli olacaktır. Kurumsal ya da şirket kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca ek kartlar da kampanya kapsamında değildir. Sadece asıl kartlar kampanyadan yararlanabilir. Diğer Maximum ailesi kartları, aidatsız kredi kartları, bankamatik ve vadematik kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için belirlenen 4 kanaldan herhangi biri aracılığı ile kayıt yaptırdıktan sonra, kampanya tarihleri arasında İgdaş veznelerinden ya da www.igdas.com.tr adresinden yapacağınız en az 100 TL ödemelerde otomatik olarak 3 taksit imkanından yararlanabileceksiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Şubelere başvuru yaparak, 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayarak, online bankacılık şubesini kullanarak ya da SMS göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne BOL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kartı kampanyası için belirlenen son katılım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olan ve sonra ödeme yapan herkes kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.