Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Hediye Sinema Bileti Kampanyası

Maximum kredi kartları ile Cinemaximum sinemalarının anlaşmalı olarak yaptıkları kampanyalara şimdi bir yenisi daha eklendi. Şimdi Maximum kampanyaları ile kredi kartınızdan yapacağınız harcamalardan Cinemaximum’a ait 2 adet sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile toplam süre boyunca 2.500 TL harcama yapmış olduğunuzda tüm Cinemaximum sinema salonlarında geçerli olacak hediye 2 bilet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kampanya bireysel Maximum kredi kartlarının tamamında geçerli olacaktır. ayrıca Maximiles kredi kartları da bu kampanyaya dahil değildir. Hem asıl, hem de ek kartlardan yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınacaktır. Fakat aidatsız kredi kartları, Bankamatik kartları vs. bu kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kredi kartınız ile kampanya süresi içerisinde toplamda 2.500 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılır ve 2 adet bileti kazanırsınız.

Kampanyaya Kayıt Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kampanyaya kayıt olmak için kampanya tarihleri arasında www.maximum.com.tr adresinde ki kampanya sayfasında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. telefonunuzun mesaj bölümüne SINEMA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.