Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Gratis’e özel 15 TL Maxipuan Kampanyası

Maximum kredi kartı, anlaşmalı markalar ile yapmış olduğu Maxipuan kampanyasının bir örneğini daha başlattı. Şimdi Maximum kampanyaları ile Gratis’ten yapacağınız alışverişlerde 15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gratis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile anlaşmalı Gratis mağazalarından tek seferde 100 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmanız durumunda 15 Tl Maxipuan kazanırsınız. Üstelik kampanya İş Bankası Bankamatik kartlarında da geçerlidir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm bireysel Maximum, MercedesCard ve Maximiles kredi kartları yararlanabilir. Ayrıca iş Bankası Bankamatik kartları da kampanyadan yararlanabilir. Fakat aidatsız kredi kartları, şirket kredi kartları, Vadematikler, Maxipuan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bankamatik kartları için kampanyaya kayıt yapma zorunluluğu bulunmuyor. Fakat kredi kartları için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılma zorunluluğu bulunmaktadır. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Gratis mağazalarından maximum özellikli Pos cihazları ile en az 100 TL’lik harcama yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek, ya da kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne GRATIS yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekledikten sonra 4402’ye göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kazanılan Maxipuanlar 7 iş günü içerisinde hattınıza yüklenir. Kampanya tarihleri dışında yapılan ya da kampanyaya kayıt olmadan yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.