Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Gittigidiyor.com’da 100 TL Maxipuan

Maximum kredi kartı, avantaj sağladığı alışveriş yelpazesini sürekli olarak genişletiyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile www.gittigidiyor.com adresinden alışveriş yapmış olduğunuzda 100 TL’ye kadar maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gittigidiyor kampanyaları ile Maximum kredi kartı ile www.gittigidiyor.com internet sitesinden kampanya tarihleri arasında peşin ya da taksitli olarak 500 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL maxipuan, 1.000 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuz zaman 100 TL maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel Maximum kredi kartı olan herkes yararlanabilir. Maximum kredi kartının hangi bankaya ait olduğu kampanya açısından önemli değildir. Fakat puanlar ile yapılan alışverişler, şirket kredi kartları, iade veya iptal olan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 16 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olan, daha sonra da alışveriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyaya 2 şekilde katılabilirsiniz. Kampanyanın ilan edildiği internet sitesinde ki “katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından kayıt mesajı göndererek kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, alışverişin yapılacağı kredi kartının son 6 hanesini de yazarak 4757’ye mesaj göndermek yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yapabilirsiniz.

Kazandığım Maxipuanları Nasıl Alabilirim?

Kampanya b,tikten sonra ki 15 gün içerisinde almaya hak kazandığınız maxipuanlar kartınıza yansıtılır ve size de bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu maxipuanların 10 Eylül 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan maxipuanlar 11 Eylül 2015 tarihinde otomatik olarak silinecektir ve kullanma hakkınızı kaybedeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.