Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Cinemaximum’larda Geçerli 2 Adet Sinema Bileti Hediye

Maximum kredi kartının sık sık yapmış olduğu ücretsiz sinema bileti kampanyası yeniden başladı. Şimdi siz de kampanya tarihleri arasında belirlenen tutarda alışveriş yaparsanız, tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli 2 kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile Ağustos ayının sonuna kadar Maximum kredi kartınız ile tüm sektör ve harcamalarda toplam 2.000 TL alışveriş yaparsanız, tm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak 2 kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Maximum kredi kartına ya da Maximles kredi kartına sahip olan bütün müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama tamaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırılması gerekir.

Bu kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sistemine kayıt cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonlarınızın mesaj bölümüne SİNEMA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajından önce yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışında tutulur?

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece 1 Temmuz ve 31 ağustos 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmaları, daha sonra da kampanya için gerekli harcamayı yapmaları gerekir.

Hangi Alışverişler Kampanyaya Dahildir?

Kampanya alışverişlerinde herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır. İstediğiniz sektörden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız mağazaların Maximum üyesi olmasına da gerek yok. Diğer banka POS’larından yapılacak harcamaların tamamı da kampanyaya dahil edilecektir. Hatta internet üzerinden ya da yurt dışından yapılan alışverişler de yine kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya için tek kriter kampanya tarihleri arasında 2.000 TL harcama yapılmış olmasıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.