Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Budget’e Özel Yüzde 20 İndirim

Kredi kartınız ile yapılan harcamaların puan kazandırmaktan fazlasını sunan Maximum kampanyaları, şimdi belirli alanlarda indirim sunuyor. Kampanya tarihleri arasında Budget firmasından araç kiralamış olduğunuzda ve ödemesini Maximum kredi kartınız ile yapmış olduğunuzda Yüzde 20’lik bir indirim kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile Budget firmasının internet sitesinden yapmış olduğunuz araç kiralama bedelinde %20 oranında bir indirim kazanıyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise ödemenizi Maximum kredi kartı ile yapmanızdır.

Kampanya Hangi Araç Gruplarında Geçerlidir?

Buget Kampanyaları, tüm araç gruplarında geçerli olacaktır. Budget internet sitesine görmüş olduğunuzda, istediğiniz aracı Yüzde 20 indirim ile kiralayabilirsiniz. Kampanya kapsamında kiralanan araçlarda genel kiralama şartları ne ise onlar geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Mayıs ayı içerisinde geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyaya son katılım için 31 Mayıs 2015 tarihine kadar mutlaka işlem yapmış olmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kiralamalarda herhangi bir indirim imkanı olmayacaktır.

Bu Kampanya Her Yerde Geçerli Midir?

Kampanya ülke sınırları içerisinde ki tüm yerlerde geçerli olacaktır. Yurtdışı için kiralama yapılması bu kampanya kapsamının dışında tutulmuştur. İşlemin online olarak yapılması şartı ile istediğiniz yerden kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Alışveriş Kanallarında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Maximum kredi kartı ile peşin ya da vadeli alışverişlerde geçerlidir. Puan ile yapılan alışverişler, bankamatik ya da vadematik ile yapılan alışverişler, Aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli kredi kartlarında vs. geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile İlgili Diğer Detaylar Nelerdir?

Bu kampanyada ki indirim standart liste fiyatları üzerinden yapılacaktır. Zaten indirimde ya da kampanyada olan ürünlerde bu indirim geçerli olmayacaktır. Yani bu kampanya başka promosyon ve kampanyalarla birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.