Maximum Kart'tan BP İstasyonlarından Yapılan Yakıt Harcamalarına 25 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan BP İstasyonlarından Yapılan Yakıt Harcamalarına 25 TL Maxipuan

Maximum Kart’tan BP İstasyonlarından Yapılan Yakıt Harcamalarına 25 TL Maxipuan

Kredi kartlarının en sık yapmış olduğu kampanya türleri genelde akaryakıt kampanyasıdır. Maximum kampanyaları ile şimdi BP istasyonlarından akaryakıt harcaması yapmış olduğunuzda kampanya kapsamında 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu BP kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 4 defa tek seferde ve farkı günlerde anlaşmalı BP istasyonlarından 100 TL veya daha üzeri akaryakıt aldığınızda 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanya otogaz alımlarında da geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Maximum, Maximiles ve Mercedescard kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

www.maximum.com.tr adresinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “katıl” butonuna tıklayarak, ya da kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne BP yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Temmuz tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL akaryakıt harcaması yapmanız gerekir.

Kampanya için Nasıl Bir Alışveriş Yapılmalıdır?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için hem farklı günlerde hem de tek seferde yapılması gerekir. Harcamanın kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için Maximum özellikli POS cihazından ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle sadece Maximum üyesi BP iş yerlerinde geçerlidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ