Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Beyaz Eşya Alışverişlerine Artı 4 Taksit

Her sektörde bir takım avantajlar sunan kredi kartları beyaz eşya konusunda da avantajlar sunuyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile beyaz eşya alımı yaptığınızda +4 taksit avantajından yararlanabilir ve aynı puan özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanya tarihleri arasında Maximum üyesi beyaz eşya bayilerinden Maximum kredi kartınız ile 100 TL ve daha üzeri bir alışveriş yapar, 2 ile 5 taksit arası bir vade kullanırsanız +4 taksit de Maximum’dan size hediye ediliyor. Bu sayede 9 taksite kadar ödeme avantajınız oluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bankalara ait Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Tüm bireysel Maximum kredi kartları kampanyadan yararlanabilir. Kurumsal ve şirket kredi kartları, aidatsız kartlar, İş’te üniversiteli Maximum Kartı Maximum Fırsat Alışverişleri vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu artı taksit kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Maximum üyesi, anlaşmalı marka ve bayilerden 100 TL ve üzeri harcama yaparak katılabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemine ya da SMS göndermeye gerek yok. Belirtilen markalarda ki Maximum anlaşmalı iş yerlerinden 100 TL ve üzeri harcamanızı 2 ile 5 taksit arası ödeme seçeneğinde kampanyadan yararlanmak istediğinizi kasada ki görevliye söylerseniz +4 taksit imkanı size sunulacaktır.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Kampanya kapsamında en fazla 9 taksit fırsatı sunulur. Hem kampanya, hem de yasal mevzuat gereği 9 taksiti geçemez. Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz ve kampanyadan yararlandığınız için herhangi bir vade farkı ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.