Maximum Kart'tan Beko'ya Özel 9 Taksit Fırsatı | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Beko’ya Özel 9 Taksit Fırsatı

Maximum Kart’tan Beko’ya Özel 9 Taksit Fırsatı

Kredi kartları alışveriş yapılması zor olan ürünler için taksit, puan ve indirim gibi fırsatlar sunarak bu alışverişi daha kolay kılıyor. Son zamanlarda yapılan yasal düzenlemeler ile kredi kartının taksit sayısı sınırlandırılsa da Maximum kampanyaları ile yasal sınırların izin verdiği en fazla vade fırsatından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Şimdi Beko kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak tek seferde en az 100 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuzda 2 ve 3 taksitli alışverişlerinize +6 taksit fırsatı sunulur. Böylece toplamda 9 taksit ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilirler?

Bu kampanya sadece Maximum ve Maximiles kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bunların dışında kalan aidatsız kredi kartları, İş’te üniversiteli kartları, Şirket kredi kartları ve Maximum Fırsat ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak 100 TL ve ya daha üzeri bir alışverişinizi 2 ile 3 taksit olarak yaparsanız, ödemeyi de Maximum özellikli POS cihazı ile yaparsanız otomatik olarak kampanyaya katılırsınız ve +6 taksit teklifi cihazdan gelir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişleriniz yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Maximum üyesi olan tüm Beko bayi ve yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya tüm ürün ve kategorilerden yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ