Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Başvurusuz Taksitli Nakit Avans

Maximum Kart’tan paraya ihtiyaç duyduğunuz an başvuru yapmanıza gerek kalman kullanabileceğiniz nakit avanslarınız hazır. Üstelik almış olduğunuz nakit avansları 9 taksit ile ödeyebilirsiniz. Bu sayede hem acil ihtiyacınızı karşılarsınız, hem de zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Yararlanabileceğiniz bu hizmet avans çekmek kadar kolay ve kredi ödemek gibi rahat. Nakit avanslarınızı çekmek için Bankamatikleri, Telefon şubesini, İnternet şubesini ve banka şubelerini kullanabilirsiniz. İnternet şubesi için www.maximum.com.tr adresinden veya telefon şubesi için 0850 724 0 724 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında aylık olarak işletilecek olan faiz oranı Yüzde 2,02’dir. Çekmiş olduğunuz taksitli nakit avansı 5 ile 9 taksit arasında ödeyebilirsiniz. Bu taksitli nakit avans için çekebileceğiniz en fazla tutar kredi kartınızın nakit çekebilme limitinizdir. En düşük tutar ise 50 TL’dir. Günlük toplam limitler almak için seçtiğiniz kanallara göre değişecektir. İnternet şubesi ile yapacağınız başvuruda en fazla 15.000 TL limit belirlenmişken, telefon şubelerinde bu limit 10.000 TL’dir.

Maximum Nakit Avans

                Maximum Kart Başvurusuz Taksitli Nakit Avans Kampanyasının detayları:

 1. Taksitli Nakit Avans işlemleri için aylık KKDF ve BSMV hariç %2,02 faiz oranı geçerlidir.

 

 1. 5-9 arası vadelerle Taksitli Nakit Avans çekilebilmektedir.

 

 1. Bu sayfada yer alan, Taksitli Nakit Avans ile ilgili yapılan tüm hesaplamalar, Taksitli Nakit Avansın çekildiği gün ile ilk hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla oluşturulmaktadır. Dolayısıyla, her bir kart bazında hesaplanan tutarlar ile nakit avansın çekildiği gün hesaplanan gerçek ödeme tutarları arasında farklılıklar olabilir.

 

 1. İşlem tutarı tüm taksit seçenekleri için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile sınırlıdır. Bankamatiklerden yapılacak Taksitli Nakit Avans işlemlerinde üst limit günlük para çekme limitine göre belirlenir.

 

 1. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde günlük toplam limitler;  İnternet Şubesinden yapılacak işlemlerde 15.000 TL, Telefon Şubesinden yapılacak işlemlerde ise 10.000 TL ile sınırlıdır.

 

 1. Taksitli Nakit Avans uygulamasında işlem ücreti alınmamaktadır.

 

 1. Taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetine ayrı ayrı yansıtılacaktır.

 

 1. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ödeme tablosu, kredi kartının işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartlarının hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.

 

 1. Taksitli Nakit Avans işlemlerinin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmeyecektir.

 

 1. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için, son ödeme tarihinde, ödeme dönemi için geriye dönük olarak nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.

 

 1. Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.
 1. Taksitli Nakit Avans işlemi, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kartlar aracılığıyla yapılamayacaktır.
 1. 08 Ekim 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında, bir takvim yılı içerisinde toplam 3 defa dönem borcunun asgari tutarı kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve bu müşterilerin kredi kartı limitleri arttırılamaz.
 1. Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, taksitli nakit avans kullanamayacaktır.​
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.