Maximum Kart'tan Aytemiz'e Özel 20 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Aytemiz’e Özel 20 TL Maxipuan Hediye

Maximum Kart’tan Aytemiz’e Özel 20 TL Maxipuan Hediye

Kredi kartlarının akaryakıt için yapmış olduğu kampanyaların bir örneği daha Maximum kredi kartları ile başladı. Şimdi Maximum kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında yapacağınız alışverişlerden 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Aytemiz kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmış olduğunuz zaman 20 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından sadece bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartları yararlanabilir. Bunların dışında kalan kredi kartları, aidatsız kartlar, bankamatik kartları, puan ile yapılan harcamalar vs. kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya sadece bireysel kartlarda geçerlidir, Ticari kartlar kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişleri yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. kampanyaya kayıt olduktan sonra Maximum üyesi olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından 4 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 75 TL’lik alışveriş yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için belirlenen tarihler arasında www.maximum.com.tr internet sitesinde ki bu kampanyanın bulunduğu sayfada olan “Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj atmanız gerekir. Telefonun mesaj bölümüne AYTEMIZ yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazıp, 4402’ye göndermeniz gerekir.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

20 Şubat tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişleri tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ