Kampanya Bulucu

Maximum Kart’tan Akaryakıt Kampanyası İle 20 TL Maxipuan!

Maximum kampanyaları, sürekli olarak akaryakıt almak durumunda otomobil kullanıcılarını sevindirecek bir akaryakıt kampanyası başlattı. Bu kampanya ile farklı günlerde 3 kere 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına 20 TL Maxipuan hediye ediyor.

Kampanya Her Akaryakıt İstasyonunda Geçerli Midir?

Hayır, kampanya sadece Maximum POS üye akaryakıt istasyonlarında geçerli olacaktır. Ayrıca bir gün içerisinde yapılan birden fazla harcamanın sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıt için banka sistemine kayıtlı olan telefonu numarasının mesaj bölümüne AKARYAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak olan kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4757’ye göndermek gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra ilk harcamayı yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Ücretli Midir?

Kampanyaya katılmış olduğunuz için ekstreye herhangi bir ek ücret yansımayacaktır. Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS’ler de tamamen ücretsizdir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya kart sayısına bakılmaksızın, yani kişi bazlı olarak yapılmıştır. Her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve en fazla 20 TL Maxipuan kazanabilir.

Kazandığım Maxipuanları Ne Zaman Alacağım ve Ne Zamana Kadar Kullanmam Gerekir?

Almaya hak kazandığınız 20 TL Maxipuan, kampanya bittikten sonra ki ilk 7 iş gününde hesabınıza yansıtılacaktır. Puanları kullanmanız gereken bir son tarih bulunmuyor. Kazandığınız puanlar geri alınmayacaktır, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Kampanya Geçersizdir?

Ücretsiz Ziraat Kart ile yapılan, Maxipuan kullanılarak yapılan, Şirket kredi kartı ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Ziraat ve İş Bankası Maximum kartlarından yaptığınız harcamaları birleştirerek aynı kampanyada değerlendirebilme şansı bulunmuyor. Bunun yanı sıra başka bir kampanya ile bu kampanyayı birleştirmiş olduğunuzda kampanya yine geçersiz sayılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.