Maximum Kartınızla Aytemiz'de 30 TL MaxiPuan Kampanyası! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kartınızla Aytemiz’de 30 TL MaxiPuan Kampanyası!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Maximum Kart anlaşmalı olan Aytemiz istasyonlarından kampanya tarihleri içinde Maximum Kart kullanarak farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. otogaz ya da akaryakıt alışverişinizde, Maximum kart anlaşması olan Aytemiz istasyonlarında kullanabileceğiniz otogaz ve akaryakıt alışverişlerinde toplamda 30 TL Maxi Puan kazanma şansını elde edersiniz!

Bu kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Maximum Kartınızla Aytemiz’de 30 TL MaxiPuan Kampanyası!” kampanyası 1 Ocak 2017 tarihinden 14 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Maximum kart ile Aytemiz istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 adet alışveriş yaptığınız taktirde 30 TL Maxi Puan kazanırsınız.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde “AYTEMIZ” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyada kullanacağı Maximum kartın son altı hanesini yazıp İş Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4402 numarasına kısa mesaj yollaması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü üzerinden tarifelendirilir ve buna göre bir adet kısa mesaj ücreti ödersiniz.

Bununla birlikte kampanya sayfasına giriş yapmanız halinde sitenin sağ üst köşesinde yer alan “Katıl” butonuna tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girerek bu kampanyaya katılmanız mümkündür.

Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya sayesinde kazanmış olduğunuz Maxi Puanlar kartınıza yedi iş günü içinde yüklenecektir.

Bu Kampanyadan Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Harcayabilirim?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 5 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Maxi Puanlar 6 Mart 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değildir. Müşteri bazında olan bu kampanyaya her bir müşteri kampanya tarihleri içinde en fazla bir kez katılabilir ve bu nedenle de her bir müşteri en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin otogaz ve akaryakıt alışverişlerinde İş Bankası Maximum POS cihazını kullanması gerekmektedir. Diğer POS cihazları kullandığı taktirde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Aynı gün içinde yapılan otogaz ya da akaryakıt alımlarından sadece biri kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Bu kampanyanın kapsamına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı ve Vadematik kartları kullanarak yapacağınız alışverişler dahil edilmemiştir.

Maxi Puan kullanarak yaptığınız alışverişler ile birlikte taksitlendirilerek yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximiles ve Mercedes Card ile bu kampanyaya katılmanız mümkündür.

Maximiles kullanılarak kazanılan Maxi Puanlar Maxi Mil’e dönüştürülemez. Yine aynı şekilde bu Maxi Puan’larla Avans Maxi Millerinizi kapatamazsınız.

İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Maximum Kart kullanılarak yapılan alışverişler birbiri ile birleştirilemez.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.