Kampanya Bulucu

Maximum Kartınıza Vestel’de 9 Taksit İmkanı

Kampanya Maximum Kartınızla anlaşmalı Vestel mağazalarında yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak. Sene boyunca geçerli olan bu kampanyada son başvuru tarihi 31 Aralık 2014. Bu tarihe kadar kampanyadan Maximum kartınızla faydalanabilirsiniz.

Kampanya anlaşmalı Vestel mağazalarında yapacağınız alışverişlerde normal taksit olan 2 veya 3 taksite ek olarak 6 taksit fırsatı sunuyor size. Alışverişlerde size sunulan taksit imkanı 4 ise ve bu size yeterli ise, bu kampanya ile taksitlerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu da size sunulan başka bir ödeme kolaylığı. Bu kampanyadan maximiles puanlarınız ile de faydalanabiliyorsunuz ve alışverişlerden kazanmış olduğunuz tüm haklardan yararlanmaya devam edersiniz. Fakat Maxipuan’larınız ile yapacağınız alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan bazı Maximum Kredi kartları yararlanamıyor. Bu kart türleri, İş’te Üniversiteli, Aidatsız kredi kartı türleri, Şirket Kredi kartları ve Vadematikler bu kampanyadan yararlanamaz. Geriye kalan Maximum kredi kartları kampanyadan yararlanabilir.

Maximum Vestel

 

Maximum Kart Vestel 9 Taksit Kampanyasının Detayları:

1- Kampanyamız kapsamında, 1 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında kampanyamıza dahil Maximum anlaşmalı Vestel bayilerinden yapacağınız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde ilave 6 taksit avantajı sunulmakta olup, 4 taksitli alışverişlerinizde ise 3 ay taksit erteleme fırsatı bulunmaktadır.
2- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir.
3- Ziraat Maximum Kredi Kartları kampanyamıza dahildir.
4- MaxiPuan kullanılarak ya da Maximum Fırsat ile yapacağınız işlemler kampanyamıza dahil değildir.
5- Şirket Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.