Kampanya Bulucu

Maximum Kartınıza Shell’de Kullanabileceğiniz 25 TL Maxipuan

Alışagelmiş kredi kartı ve benzin istasyonu anlaşmalı kampanyalardan biri daha Maximum karta özel avantajlarla sizlere sunuluyor. Bu kampanya da 4 kere farklı günlerde 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarında, yine Shell’de kullanabileceğiniz 25 TL maxipuan kazanabileceksiniz.

Kampanya kapsamına girebilmeniz için, yapacağınız harcamaları peşin olarak ve anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında yapmanız gerekiyor. Tabi ki bu ödeme İş Bankası Maximum kart ile yapılmalı. Kampanya kısa süreli bir aralıkta tutulmuş. Kampanya için son tarih 12 Aralık 2014 Harcamaları yapmadan önce de kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Bu kayıtı kısa mesaj ile mesaj göndererek ve ya internet şubesinden yapabilirsiniz. Telefonların mesaj bölümüne büyük harflerle SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 4402 göndermeniz gerekecektir. Onay mesajından sonra gerekli harcamaları yapabilirsiniz. Ya da kampanyanın yayınlandığı internet sayfasında “katıl” butonuna basarak katılabilirsiniz.

Kampanya katılımı için göndereceğiniz mesajlar standart mesaj ücretinde size yansıyacaktır. Ayrıca mesajı göndereceğiniz telefon numarası, önceden bankanın sistemine kayıtlı olan telefon numarası olmalıdır. Kampanyada kazanacağınız puanlar, kampanya bittikten sonra 7 işgünü içerisinde kartınıza yüklenecektir ve puanların son geçerlilik süresi 7 Ocak 2014 olacaktır.

Maximum Shell Kampanyası kişi bazlı olarak işlediği için, kaç kredi kartı olduğuna bakılmaksızın her kişi kampanyaya sadece bir defa katılabilir ve en fazla 25 TL maxipuan kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.