Kampanya Bulucu

Maximum Kartınıza İş Bankası Yayınlarında Yüzde 30 İndirim

Maximum kampanyaları, herkes daha fazla okusun diye yeni bir kredi kartı kampanyası başlattı. Şimdi Maximum Kartınız ile 20.İzmir Kitap Fuarı’ndan İş Kültür Yayınları kitaplarını almış olduğunuz zaman, %30 indirimli alabilecekler.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanya sadece 20. İzmir Kitap Fuarı’nda geçerli olacak. Bu Farda da sadece İş Kültür Yayınları’ndan çıkan kitaplar kampanya kapsamında olacaktır. Bu kitapların tümünde kampanya geçerli olacaktır.

Kampanyanın Başka Bir Avantajı bulunuyor Mu?

Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda, 75 TL ya da daha üzeri bir tutarda kitap alırsanız ilave 3 taksit imkanı daha sunuluyor. Bu imkan sadece 2 ile 4 taksit avantajı olanlara sunuluyor ve bu kampanya ile herkes en fazla 7 taksit kullanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya fuar süresince, yani 26 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Fuar bittikten sonra bu kampanya da sona erecektir.

20. İzmir Kitap Fuarı Nerede?

İzmir Kitap Fuarı, Kültür Park olarak bilinen Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenleniyor. Bu fuar içerisinde ki 2. Salonun 408 ve 415 numaralı stantlarında kampanya dahilinde ki kitapların tümünü bulabilirsiniz. Diğer stantlarda İş Kültür Yayını kitaplar bulunmadığı için kampanya sadece bu stantlarda geçerlidir.

www.iskulturyayınları.com.tr Adresinden de Kitap Alıp, Aynı Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Bu kampanya ne internet sitesi, ne de diğer kanallarda geçerli olmayacak. Kampanya sadece İzmir Kitap Fuarı’nda ve fuar tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Hangi Kartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya İş Bankası bankamatik kartı ve Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Puan ile yapılan alışverişler, İş’te Üniversiteli Aidatsız kartlar, Aidatsız kartlar kampanya kapsamının dışındadır. Ticari kredi kartları da bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.