Kampanya Bulucu

Maximum Kart’ınız ile Kira Gelir Verginizi 4 Taksitte Ödeyin

Maximum kampanyaları, kişisel ödemelerinizde de size kolaylık sağlamayı hedefliyor. İş bankası kampanyaları ile birlikte başlayan yeni kampanya ile İş Bankası Maximum kartınız ile Kira Gelir Vergisini 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Kampanya ödeme tarihleri olan 10 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar İş bankası internet şubesinden ya da Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi internet sitesinden yapacağınız GMSİ ödemeleri 4 taksit olarak yansıyacak. Gayrimenkul Sermaye İradı altında alınan bu verginin ödemesinin taksiti için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Ödeme sayfasında taksiti seçmeniz yeterli olacaktır. Ödeme için ise www.isbank.com.tr adresini ya da www.gib.gov.tr adreslerini kullanabilirsiniz. Kampanya her iki siteden ödeme yapıldığında da geçerli olacaktır. Kampanya sadece Kira Geliri Vergileri’nin ödenmesinde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanyaya katılım için vergi tutarının da alt bir limit yoktur. Tutar ne kadar olursa olsun 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Maximum Kart Kira Geliri Vergisi

Maximum Kart Kira Geliri Vergisi Taksit kampanyasının detayları şu şekildedir:

1- Kampanyamız kapsamında Kira Geliri Vergi(GMSİ) kapsamında 4 taksit fırsatı 18 Mart- 10 Nisan 2015 tarihleri arasında www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubemiz üzerinden veya www.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde geçerlidir.
2- Kampanyamıza katılım için alt tutar limiti bulunmamaktadır.
3- Taksit fırsatı sadece Kira Geliri vergi (GMSİ) ödemeleri için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.