Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Profilo’da İlave 4 Taksit Fırsatı!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Maximum Kart’a Profilo’da İlave 4 Taksit Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar birini kullanarak Maximum ile anlaşmalı olan Profilo bayilerine giderek Maximum özelliğine sahip olan POS cihazı üzerinden 100 TL ve üzeri 2 ve 8 taksit arasında alışveriş yapmanız halinde ilave 4 taksit fırsatını elde ederek toplamda 12 taksit ile alışveriş yapma şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 31 Mayıs 2017 tarihine dek Maximumm ile anlaşmalı olan Profilo bayilerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım göstermek için ayrıca bir şey yapmasına gerek olmayıp, tek yapılması gereken şey Maximum ile anlaşmalı olan Profilo bayilerine gidip kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum özelliğine sahip olan POS cihazının üzerinden 100 TL ve üzeri 2 ve 8 taksit arasında işlem yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında Mercedes Card, Maxmimiles, Maximum Kart ve Ziraat Maximum kartlar ile yapacağınız alışverişler kampanyaya dahile dilmiştir. Bu bir yana Maximum Aidatsız Kartlar, Şirket Kredi Kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ile yapılacak olan işlemler ile Maximum Fırsat işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında uygulanacak olan taksit siyası Profilo bayisi tarafından belirlenecek olup daha sonra belirlenmiş olan bu taksit seçeneğe ilave 4 taksit eklenecektir. Böylelikle kampanya kapsamında kullanabileceğiniz en fazla taksit sayısı 12 ile sınırlanmış olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum ile anlaşmalı olan Profilo bayilerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum özelliğine sahip lan POS cihazlarının üzerinden yapılması gerekmektedir.

Elektronik eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerde belirlenmiş olan en yüksek taksit 6 taksittir.

Profilo ve Maximum Kart kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.