Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Özel Petrol Ofisi’nde 25 TL Maxipuan

Maximum kampanyaları, avantajlı ve kazançlı alışveriş yapmanızı sağlayacak kampanyaları sürekli olarak güncel tutuyor. Özellikle petrol ofisi kampanyaları ile ortak yürütülen kampanyalar, yakıt konusunda müşterilerine oldukça avantajlı imkanlar sunuyor.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar Petrol Ofisi İstasyonlarında yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. Belirtilen tarihe kadar 4 kere 100 TL ve daha üzeri akaryakıt harcamalarınızı peşin olarak yaparsanız, yine sadece Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacak 25 TL Maxipuan kazanıyorsunuz. Kampanya sadece Maximum Pos cihazları ile yapılacak alışverişlerde geçerli olabilecektir. Diğer POS cihazlarından yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Kampanyaya katılmak istiyorsanız, harcamaları yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne PO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile kampanya kapsamında ki alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Maximum Kart Petrol Ofisi

Maximum Kart Petrol Ofisi Kampanyasının detayları şu şekildedir:

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
3- Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Bankamız sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir.Puanların son kullanma tarihi 19 Nisan 2015’tir.
8- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece PETROL OFİSİ istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapacağınız harcamalardan sadece bir tanesi kampanyamıza dahil edilecektir.
11- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
15- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir.
17- Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
18- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Bankamatik Kartı ile katılımlar için SMS gönderimine gerek bulunmamaktadır.
19- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.