Maximum Kart'a Özel Altincicadde.com'da 100 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Özel Altincicadde.com’da 100 TL Maxipuan!

Alışverişin avantajlarını maksimuma çıkaran Maximum kampanyaları ile şimdi www.altincicadde.com adresinden alışveriş yaptığınızda 50 TL ya da 100 TL maxipuan kazanabilirsiniz. Bunun için en az 500 TL ya da 1.000 TL harcama yapmanız gerekir.

Bu Kampanyanın Avantajı Ne?

Bu Altincicadde kampanyaları ile, kampanya tarihleri arasında www.altincicadde.com adresinden yapacağınız ilk alışveriş 500 TL ya da üzerinde olursa 50 TL maxipuan, 1.000 TL ve daha üzeri harcamaya ise 100 TL maxipuan kazandıracak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Kampanyadan bireysel Maximum kredi kartı müşterileri ve Altincicadde.com üyeleri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekecektir. Kayıt yapmadan yapılan harcamalar kampanyanın dışında tutulacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne ALTINCICADDE yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra harcama yapılacak kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli alışverişi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya tarihleri arasında kayıt yaptırmak ve kampanya için gerekli alışverişi yapmak gerekiyor. Bu adımlardan biri kampanya tarihinin dışında yapılır ise kampanya geçersiz sayılacaktır.

Kampanyadan Kazandığım Puanları Ne Zaman Alacağım?

Kampanya bittikten sonra ki 14 iş günü içerisinde almaya hak kazandığınız puanlar kartın hesabına yüklenecektir. Yüklendiği zaman kısa mesaj ile cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Yüklenen puanların 23 Haziran 2015 tarihine kadar kullanmak gerekir. Kullanılmayan puanlar 24 Haziran günü hesabınızdan otomatik olarak silinecektir. O nedenle zamanında puanınızı kullanmanız gerekecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.