Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Özel 75TL MaxiPuan!

Maximum kart’a özel 75TL maxipuan hediye kampanyası başladı. Evmanya.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin ya da taksitli alışverişlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 50 TL değerinde Maxipuan  hediye edilecek. Bununla da kalınmayıp Maximum kartın mobil uygulamasından katılan her müşteriye ayrı olarak 25 TL değerinde Maxipuan daha hediye edilecektir.

Kampanya devam ettiği sürece alışverişlerinizden önce ya da sonra kampanyaya katılımı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya 3 farklı şekilde katılmanız mümkün.

  • ilk olarak ve en iyi seçenek Maxiumum Mobil uygulamasından katılmaktır. Uygulamayı Google play ya da Apple Store üzerinden ulaşmanız mümkün. Uygulamayı indirdikten sonra giriş işlemini gerçekleştirin. Daha sonra kampanyalar kısmından Maximum Kart’a Özel 75TL MaxiPuan! kampanyasını bularak “KATIL” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamaya maximum.com.tr/indir ‘den de ulaşmanız mümkün.
  • Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj göndererek kampanyaya katılmanızda mümkündür. Bu şekilde kampanyaya katılmak için “EVMANYA” yazarak boşluk bıraktıktan sonra harcama yapılacak ya da yapılmış kartın son altı hanesini, Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu üzerinden 4757’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Maxiumum.com.tr sayfası üzerindende kampanyaya katılmanız mümkündür. “Kampanyaya katılın” butonundan açılan linkten gerekli bilgileri doldurarak Gönder’e tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Kasım 20 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında yapılan alışverişlerde 75 TL maxipuan kazanmanız mümkün.

Kampanyaya Dahil Olan Kartlar Hangileridir?

İş Bankası Maxiumum özelliği olan kredi kartları,Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı, Ziraat Maximum Kartlar 75 TL hediye kampanyası kapsamında geçeri olan kredi kartlarıdır.

Kampanyaya Dahil Olmayan İşlemler Hangileridir?

  • Şirket kredi kartları, Vadematik kartları, Aidatsız kredi kartları ile yapılan alışverişler ya da işlemler bu kampanya dahilinde olmayacaktır.
  • Bununla beraber Maxipuan ile yapılan alışverişler, ürün iptali iade ya da değişim işlemleri kampanya kapsamında değildir
  •  Maximum POS makinelerinden yapılmayan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
  • Online ödeme ya da şirket aracılığı ile yapılan işlemlerde kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Kullanım Detaylar Nelerdir?

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu resmi gazete’de Bankacılık Düzenleme ve denetleme Kurumu yani (BDDK) tarafından yayımlanan yazı ile cep telefon alımında taksitlendirme yapılamaz. Bu nedenle cep telefonu alımları da kampanyaya dahil değildir. Zinet alımları, hediye kartı alımları TL yükleme ürünleri  de kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.