Maximum Kart'a Evmanya.com Alışverişlerinde100 TL'ye Kadar Maxipuan! | Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Evmanya.com Alışverişlerinde100 TL’ye Kadar Maxipuan!

Maximum Kart’a Evmanya.com Alışverişlerinde100 TL’ye Kadar Maxipuan!

Kredi kartlarının yapmış olduğunuz harcamalarda size avantaj sağlayacağı kampanyalar sürekli olarak büyüyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile www.evmanya.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 100 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Evmanya kampanyaları ile internet sitesinden Maximum kredi kartı aracılığı ile ilk seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamaya 50 Maxipuan kazanırken, 1000 TL ve üzeri harcamalarda da 100 TL Maxipuan kazanırsınız. Üstelik taksitli olarak yapmış olduğunuz kargo hariç olan alışverişlerde kargo ücretinin yarısı da kampanya kapsamınca karşılanır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Fakat şirket kredi kartları, Aidatsız kredi kartlar, Bankamatik ve Vademetik kartları, Maxipuan ve Maximum Fırsat özelliklerinin kullanıldığı alışverişler bu kampanyanın dışında tutulacaktır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için, alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olunması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanya kayıt olmak için kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “katıl” butonuna tıklamak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından mesaj göndermek yeterlidir. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne EVMANYA yazıp, bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da belirtilen tutarlarda ki alışverişleri yapmalıdır.

Kazandığım Puanları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamında kazandığınız puanlar kampanya bittikten sonra ki 15 gün içerisinde kartınızın hesabına yüklenecektir. Yüklendiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Kazandığınız puanları kullanabileceğiniz son tarih 22 Eylül 2015’tir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ