Maximum Kart'a Arçelik'te İlave 4 Taksit Fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Arçelik’te İlave 4 Taksit Fırsatı!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Maximum Kart’a Arçelik’te İlave 4 Taksit Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Maximum anlaşmalı olan Arçelik bayilerinden Maximum özelliğine sahip olan POS cihazları üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri 2 ve 8 taksit arası alışverişlerinize ilave 4 taksit kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 31 Mayıs 2017 tarihine kadar beyaz eşya alışverişi yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için ekstra bir şey yapmanız gerek yoktur. Tek yapmanız gereken şey Maximum ile anlaşmalı olan Arçelik bayilerine giderek Maximum özelliğine sahip olan POS cihazının üzerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak 100 TL ve üzeri 2 ile 8 taksit arasında alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Maximum Kart, Ziraat Maximum kartları, Mercedes Card ve Maximiles ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximum Fırsat işlemleri, Maximum Aidatsız Kartlar ve Şirket Kredi kartları dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında elektronik eşya satışlarında en fazla 6 taksitten yararlanmanız mümkündür.

Uygulanacak olan taksit sayısı Arçelik tarafından belirlenecek olup bahsi geçen ürüne ilave olarak 4 taksit eklenecektir. Kampanya kapsamında beyaz eşya sektöründe kullanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Alışverişlerini Maximum özelliğine sahip olan POS cihazlarının üzerinden yapmanız gerekmektedir.

 

Arçelik ve Maximum kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.