Maximum Kart'a Annelutfen.com'da 20 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart’a Annelutfen.com’da 20 TL Maxipuan!

Anne ve bebek alışveriş siteleri arasında oldukça popüler ve güvenilir olan Annelutfen.com internet sitesi yeni bir kampanya başlattı. Bu Annelutfen.com kampanyaları ile Maximum kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Maximum kampanyaları ile www.annelutfen.com internet sitesinden Maximum kredi kartı ile 200 TL ve daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Ayrıca bu alışverişlerde hiçbir vade farkı da ödemeden 9 taksit imkanını kullanabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Maximum bireysel kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için internet sitesine üye olmak gerekiyor. Eğer üye değilseniz hemen ve ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Bu kampanyaya kaydı, banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek yapabilirsiniz. Telefonlarınızın mesaj bölümüne ANNELUTFEN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kartın son 6 hanesini de ekleyip 4402’ye göndermeniz gerekiyor. Gelen onay mesajı ile harcamayı da yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 10 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya için geçerli alışverişi yapmalıdır. Kayıt mesajından önce yapılan harcamaların hiç biri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazandığım Maxipuanları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz20 TL Maxipuan 14 iş günü içerisinde harcamayı yaptığınız kartın hesabına yansıyacaktır. Bu puanı 6 Eylül 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan Maxipuanlar bu tarihin sonunda otomatik olarak hesabınızda silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.