Maximum Kart Sahiplerine Xtrem Aventures'te Yüzde 25 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart Sahiplerine Xtrem Aventures’te Yüzde 25 İndirim

Maximum kartınız ile sadece alışverişleriniz değil eğlenceniz de maksimumda. Maximum kampanyaları ile Xtrem Aventures gişelerinden bilet aldığınızda %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem çocuklarınız, hem de siz uygun fiyatlarla eğlenebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Xtrem Aventures kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile Xtrem Aventures gişelerinden alacağınız 3 veya daha üstü biletlerde %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu indirim ile 4 ile 8 yaş arasında ki çocuklar yetişkin refakati ile birlikte eğlenebilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel Maximum kredi kartına sahip olan tüm müşteriler yararlanabilir. Aidatsız kredi kartları, Şirket kredi kartları, Üniversiteli Aidatsız kartları, Vadematik kartları vs. bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca puan ile yapılan harcamalar da bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir katılım işlemi ya da SMS gönderimine gerek yoktur. Xtrem Aventures gişelerine gidip 3 ve üzeri bilet alımlarında Maximum özellikli Pos cihazından Maximum kredi kartınız ile ödeme yaparsanız, otomatik olarak bu kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

23 Eylül tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bu tarihler arasında bilet alımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapılan bilet harcamalarında bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında ki standart bilet fiyatlarından %25 indirimli olarak yararlanabilmeniz için en az 3, en fazla 9 kişi olmanız gerekmektedir. 4 ile 8 yaş aralığında bulunan ziyaretçiler sadece güvenli olarak belirlenen parkurlara katılabilirler. Bu süreçte de ebeveynler çocuklarına mutlaka eşlik etmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.