Maximum Kart İle Yapacağınız 100 TL Ve Üzeri Alışverişe 20 TL Maxi Puan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart İle Yapacağınız 100 TL Ve Üzeri Alışverişe 20 TL Maxi Puan Hediye

Maximum kart sahibiyseniz üye akaryakıt işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. alışverişlerinize 20 TL maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 1-15 Nisan tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “AKARYAKIT” yazarak bir boşluk bırakıp harcama yaptığınız veya yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazıp bankada kayıtlı bulunan telefon numaranız ile 4402′ ye kısa mesaj göndererek kampanya kaydınızı yapmış olursunuz.

Kampanyadan Hangi Koşullarda Faydalanabilirsiniz?

Üye akaryakıt istasyonlarından tek seferde pos cihazından geçireceğiniz 100 TL ve üzeri 3. tane peşin alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Kampanyaya Ziraat Maximum kart sahipleride dahildir. Ama diğer maximum kartlardan farklı olarak “AKARYAKIT” yazıp bir boşluk bırrakıp kartınızın son 6 hanesini yazıp bankada kayıtlı cep telefonunuz ile 4757’ e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Maximum Aidatsız Kart, İş’ te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında bulunmamaktadır.

MercedesCard ve Maximiles kartları faydalanabilirler. Maximum Kart’ a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’ a yüklenen MaxiPuanlar ise Maximiles ile kullanılmaktadır.

Bankamatik kartınız ile yaptığınız alışverişlerde dahildir.

Maxipuanlar Ne Zaman Verilir?

Kampanya bittikten sonra 7 gün içerisinde kartınıza yüklenir. Maxipuanlarınız sizden geri alınmaz.

Kampanyadan Kaç Defa Faydalanbilirsiniz?

Kampanyadan her müşteri en fazla 1 defa faydalanabilir.

Kampanyaya Katılım İçin Gönderilen SMS Ücretli Midir?

Evet. 1 sms ücreti alınmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.